0552 601 91 09

Proje Detay

Fulya Mimarlık

Proje Bilgi

Fulya Mimarlık

Proje Detayı

Yapım Tarihi : 06.03.2014
Kat Sayısı : 1000
Konut Alanı :
1000
  • Proje Yeri :
  • Tüm Türkiye
  • PROJE AÇIKLAMASI
  • PROJEYE AİT RESİMLER
  • KAT PLANI

Fu Design

Mesleklerden en zoru belki de sizinki. Sanat.. Hem de kişiye özel sanat. Bir çoğunuz küçük yaştan beri bu sektördesiniz. Neler gördünüz neler geçirdiniz.. Size birkaç şey sormak istiyoruz.

        I.            Yılbaşı gecesi neredeydiniz?

       II.            Geçen Ramazan bayramı arefesinde neredeydiniz?

       III.           Bayramın 2. Ya da 3. Günü neredeydiniz?

       IV.           En kıymetliniz, çocuğunuz ateşliyken siz mecburen neredeydiniz?

        V.           Arkadaşlarınız geçen cumartesi, hani hava çok güzeldi, starbucks’ta latte içip sinemaya gittikleri gün siz neredeydiniz?

Evet, evet biliyoruz. Salonunuzda işinizin başındaydınız. Bu yüzden diyoruz hayatınızın belki de %80’i salonunuzda geçiyor. Eşinizden, evinizden, arabanızdan çok daha fazla vakit geçiriyorsunuz salonunuzda. Bu yüzden diyoruz ki; Salonunuz sizi yansıtmalı. Bu sizin psikolojinize destek olacaktır. Sadece destek olacak değil elbette;

Hiç düşündünüz mü? Birkaç yıl öncesine kadar muhtelif yerlerde Nescafe 2si bir arada, 3ü bir arada, fındıklı, fıstıklı kahveleri 1 kaç TL’ye içiyorduk. Bize ne oldu da şimdi Global markalarda 8-15 TL arasında para verip karton kutuda kahve içiyoruz. Birdenbire müptelası olduk? Sadece aroması güzel ve çift kavrulduğu için mi? Hayır elbette sebebi bu değil.. Bu cafeler bize huzurlu mekanlar yaratıyor. İçerideki hava(tasarım) bizi değerli hissettiriyor. Kendi kendimize özgüvenimiz yükseliyor. İşte salonlarınızda yakalamamız gereken bu. Portföyünüze göre, tasarım. Cironuzun yükselmesi ve hızla değişen trendleri yakalamak amacımız. Unutmayın ki müşteri bağlılığı pamuk ipliğine bağlıdır. Onlara kendilerini iyi hissedecekleri mekanlarda hizmet verebildiğiniz sürece sadakat kurallarına uyacaklarına şüphemiz yok. Size şu anda sağ cebinizde duran telefonunuz kadar yakınız. Hadi arayın, çay eşliğinde neler yapabileceğimizi konuşalım. İş olmazsa dost kazanırız.

Fulya Mimarlık, Mimari Tasarım, İç Mimarlık, Kuaför Salon Tasarımı, Kuaför Mobilyaları, Kuaför Dekorasyonu

© 2016. Fulya Mimarlık, Mimari Tasarım, İç Mimarlık, Kuaför Salon Tasarımı, Kuaför Mobilyaları, Kuaför Dekorasyonu www.fulyamimarlik.com